#1 2010-08-29 20:18:33

Mickey_Barous

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 2
Punktów :   

Proźba o lidera LCN

Kod:

OOC :

Powiedz coś o sobie, opowiedz swoją historię Role Play: Nazywam się Jarek Miklaszewski moja historia o Role Play jest taka że, gram już na serwerach Role Play 3 lata

Ile masz lat ? Mam 15 lat
OOC?

Dlaczego chciałbyś zostać liderem? Ponieważ chciałbym coś wprowadzić nowego w życiu mieszkańców.

Dlaczego akurat Ciebie miałabym wybrać? Ponieważ jestem cierpliwą i jestem dobrym człowiekiem.

Wytłumacz pojęcia, postaraj się opisać to własnymi słowami:

OOC-  Czat nie związany z grą
IC- Czat związany z grą
DM- jest to sposób rozgrywki, polegający na zabijaniu jak największej liczby ludzi w celu uzyskania jak największej liczby punktów.
MG- Często używane pojęcie, tylko, że nie tak jak trzeba  Inaczej używanie informacji z OOC
RK- zabicie osobnika z zemsty
HK- jest to zabicie kogoś za pomocą helikoptera
CK- Character Kill - Zakończenie żywotu twojej postaci, inaczej śmierć.
CK ( drugie znaczenie )-Car Kill - Zabijanie ludzi za pomocą pojazdu, rozjeżdżanie
RP-odwzorowanie realnego życia
PG- wymuszanie na kimś akcji RP
SK- (Spray Kill) – zabijanie za pomocą spray’a.
SK (drugie znaczenie ) - Spawn Kill najprościej mówiąc oznacza, zabijanie innych graczy na miejscu respawnu.

IC:

CV
Imię nazwisko:Mickey Barous
Wiek:20 lat
Obecna Praca: jestem w tej sytuacji bez robotny
Wykształcenie: Wyższe
Stan cywilny: Jestem osobą, która nie jest w stałym związku
Imiona rodziców: Tata miał na imię Mike, a mama Jessica

Życiorys: Pochodzę z małego miasteczka, w którym mieszkałem przeprowadziłem się do Los Santos, ponieważ moi rodzice umarli i nie chciałem mieszkać w tym miasteczku dlatego, że bym przypominał mamę i tatę.
List Motywacyjny: Chciałbym bardzo dostać tę pracę, ponieważ chciałbym mieć swój własny dom, samochód i założyć swoją własną rodzinę.

Offline

 

#2 2010-08-29 20:41:58

 Jurii

Lider Frakcji

9280396
Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 17
Punktów :   

Re: Proźba o lidera LCN

Jeśli mam zdanie to jestem na Nie, nie rozpisałeś się kolego.


Jurii_Gorky - Boss Rosyjskiej mafii, na co dzień miły człowiek, często czyta książki, wychodzi na spacery i zajmuje się biznesem. Niestety, Juriiego bardzo łatwo wyprowadzić z równowagi, a wtedy odbija mu szajba i ... pif paf.

Offline

 

#3 2010-08-30 16:06:38

Tyrone_Teylor

Lider Frakcji

1273998
Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 25
Punktów :   

Re: Proźba o lidera LCN

Jestem na duze NIE !!!


Tyrone Lil-T Teylor - O.G Gangu East Side Grove. Lubi samochody typu Low-Rider, zimne piwo i dobrze zajarac. Za swoja dzielnice odda zycie. [Zyje]

Offline

 

#4 2010-08-30 20:42:02

 Michael

Lider Frakcji

Zarejestrowany: 2010-08-27
Posty: 15
Punktów :   

Re: Proźba o lidera LCN

a czy czasami juz nie ma lider LCN??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.eps2011.pun.pl www.slanderers.pun.pl www.pokemon-island.pun.pl www.rysujemy.pun.pl www.pw-b12.pun.pl